SmodCMS

O nas

Niepubliczne Przedszkole „SKAKANKA” funkcjonuje od 2009r. jako pierwsze niepubliczne przedszkole na terenie Włocławka. Placówka mieści się w dwupiętrowym budynku z ogrodem, w cichej i spokojnej dzielnicy Włocławka – „Południe” przy ul. Nowcy 12. Dysponuje dobrze wyposażonymi salami do zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla trzech grup wiekowych, łazienkami dla każdej grupy, szatnią, stołówką i placem zabaw. Przedszkole pracuje zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oświatowego.
Zatrudniamy miłą i świetnie wykształconą kadrę. Naszą pasją i powołaniem jest praca z dziećmi i dla dzieci, dlatego działamy w oparciu o nowoczesne metody pedagogiczne, jak i te sprawdzone sprzed lat. Pamiętając o tym, że każde dziecko ma prawo do życia, miłości i edukacji, staramy się tak organizować czas naszym podopiecznym, aby sprawić im radość i wspierać ich indywidualny rozwój fizyczny, merytoryczny i intelektualny.

W ramach czesnego oferujemy:

• opiekę nad dziećmi w wieku 2,5 – 5 lat
  • edukację przedszkolną zgodną z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • gry i zabawy ruchowe
  • zabawy w ogrodzie
  • spacery po okolicy
  • zajęcia plastyczne różnymi metodami
  • warsztaty teatralne
  • spotkania z ciekawymi osobami, prezentującymi różne zawody

Zajęcia dodatkowo płatne:

• język angielski 5 x w tyg.
  • rytmika 2 x w tyg.
  • spotkania z logopedą i indywidualne ćwiczenia

Zajęcia nieodpłatne:

• taniec 1 x w tyg.
  • zabawa z komputerem 2 x w tyg.

Posiłki serwowane z własnej kuchni przedszkolnej.

Przedszkole włocławek

SmodCMS

Niepubliczne Przedszkole SKAKANKA
ul. Nowcy 12 (wjazd od ul. Prusa), tel./fax 54 444 76 84, czynne: pn-pt 7.00-17.00